akumulatory Warszawa

Akumulatory Warszawa Zadzwoń: 519-385-395

Dlaczego my

Korzystanie z naszej profesjonalnej oferty wiąże się z wieloma atutami. Pierwszym z nich jest szeroki asortyment akumulatorów znanych firm, takich jak Varta, Bosch, Moll, Centra, Voltmaster i wielu innych. Produkty są dostępne w wielu wersjach, więc zarówno posiadacze pojazdów osobowych, jak i ciężarowych oraz dostawczych znajdą coś dla siebie. Zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego w celu dobrania odpowiedniego akumulatora.

akumulatory

Bardzo istotnym atutem naszej oferty są przystępne ceny akumulatorów, które charakteryzują się najwyższą jakością, wydajnością oraz trwałością. Dodatkowo do oferty bardzo często wprowadzamy liczne promocje, dzięki którym można jeszcze taniej kupować akumulatory najwyższej jakości.

 

Kolejną zaletą naszej firmy jest możliwość dojazdu do klienta w celu sprzedaży i wymiany akumulatora. Po zamontowaniu urządzenia sprawdzamy czy poziom ładowania jest odpowiedni oraz pomagamy w uruchomieniu pojazdu. Takie rozwiązanie jest o wiele lepsze niż codzienne uruchamianie auta na kable. Prędzej czy później trzeba dokonać takiej wymiany, a w przypadku awarii akumulatora skorzystanie z naszego dojazdu jest jedynym dobrym rozwiązaniem.

 

W razie konieczności oferujemy całodobową usługę polegającą na ekspresowym dojeździe do klienta i wymianie akumulatora. Nasze pogotowie akumulatorowe 24h jest dostępne dla klientów z Warszawy i okolic.

 

Jak widać nasza oferta wiąże się z wieloma atutami. To właśnie dzięki nim zyskaliśmy wysoką pozycję na rynku usług motoryzacyjnych.