akumulatory Warszawa

Akumulatory Warszawa Zadzwoń: 519-385-395

O firmie

akumulatory

Nasza firma handlowa istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2010 roku. Naszą siedzibą jest Warszawa, więc oferta jest kierowana przede wszystkim do firm oraz klientów indywidualnych ze stolicy oraz jej okolic. Głównym punktem oferty naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż detaliczna akumulatorów stosowanych w pojazdach osobowych, ciężarowych, maszynach, itp. Wszystkie sprzedawane przez nas akumulatory charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz wydajnością.

 

Asortyment naszej firmy jest bardzo szeroki, więc praktycznie każdy k
lient znajdzie akumulatory dopasowane do jego pojazdu oraz konkretnych wymagań. W ofercie dostępne są urządzenia pochodzące od najlepszych, renomowanych producentów, takich jak Varta, Centra, Forse, Bosch czy też Voltmaster. Bardzo często oferujemy ciekawe promocje oraz nowości. Wszystkie akumulatory objęte są 2 lub 3-letnią gwarancją.

 

Warto zaznaczyć, że oprócz sprzedaży akumulatorów, zapewniamy naszym klientom usługę dojazdu i montażu akumulatora. W ten sposób pomagamy w uruchomieniu pojazdów, których akumulatory zostały uszkodzone lub zużyte. Takie pogotowie akumulatorowe jest dostępne dla klientów z Warszawy i okolic w trybie całodobowym.

 

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy udzielają swoim klientom fachowych porad związanych z doborem oraz eksploatacją akumulatorów.